Výstavy/Shows

14. Vánoční výstava potkanů Brno - 4. 12. 2023

RuneTerra Nalys

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Markéta Čacká)

2. Rattus Agilis (Markéta Čacká)

RuneTerra Leylas

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Magda Ševčíková)

3. Rattus Agilis (Markéta Čacká)

Lina of RatatouilleRattery

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Magda Ševčíková)

RuneTerra Jester

1. Rattus Agilis (Markéta Čacká)

Zlatý chovateľ roku 2023

11. Podzimní výstava potkanů CHOVATEL 2023 - 18. 11. 2023

Okapi Od Sabči

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Hana Havránková)

RuneTerra Leylas

2. Najlepší mazlík výstavy/2nd best pet in show

2. Samica mazlík/Pet female (Petra Koťátková)

Ingway of RatatouilleRattery

Najlepší mazlík výstavy/Best pet in show

1. Samica mazlík/Pet female (Petra Koťátková)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Petra Koťátková)

Najlepší potkan so štandardnými ušami/Best standard ears (Petra Koťátková)

RuneTerra Gelidon (CAC)

Strieborný potkan roku 2019/Silver rat of the year 2019

2. Celoštátny víťaz samica/2nd national winner female

1. Potkan senior (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

lysa-2023.jpg

8. Ostravské šťurování - 23. 9. 2023

Lina of RatatouilleRattery

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Tereza Lubijová)

RuneTerra Leylas

2. Dospelá samica mazlík/Pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Tereza Lubijová)

Ingway of RatatouilleRattery

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Tereza Lubijová)

CSR's Dream

Najlepší mazlík výstavy/Best pet in show

1. Dospelá samica mazlík/Pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Tereza Lubijová)

RuneTerra Gelidon

1. Potkan senior (Barbara Sadrakuła)

RuneTerra Elune

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Eva Slívová)

sturovani-2023.jpg

17. Speciální výstava potkanů - 12.-13. 8. 2023

2. Kolekcia/Collection (RuneTerra Elune, RuneTerra Iotha, RuneTerra Jester)

Lina of RatatouilleRattery

2. Mladá samica mazlík/Young pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Tereza Lubijová)

RuneTerra Leylas

1. Dospelá samica mazlík/Pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Tereza Lubijová)

Okapi od Sabči

1. Zeichnungs Klasse (Stephan Flechsig)

Bestes Variegated/Bestes Varieberk (Stephan Flechsig)

Ingway of RatatouilleRattery

3. Dospelá samica mazlík/Pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Tereza Lubijová)

CSR's Dream

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Tereza Lubijová)

RuneTerra Jester

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Helena Hanusová Lužná)

1. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

RuneTerra Gelidon (CAC)

2. Šampión šampiónov/Champion of champions (Michaela Švrčková/Helena Hanusová Lužná)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

RuneTerra Elune (CAC)

2. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

Najstarší potkan výstavy/Oldest exhibited rat

Rattus Brunensis - 17. 6. 2023

Okapi od Sabči

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Michaela Švrčková)

CSR's Ling

2. Dospelá samica mazlík/Pet female (Magda Ševčíková)

RuneTerra Leylas

Najlepší mazlík výstavy/Best pet in show

1. Mladá samica mazlík/Young pet female (Magda Ševčíková)

RuneTerra Laudna

3. Mladá samica mazlík/Young pet female (Magda Ševčíková)

RuneTerra Jester

2. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

RuneTerra Gelidon (CAC)

Najlepšia samica výstavy/Best female in show

1. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Michaela Švrčková)

RuneTerra Fyra Rai

3. Potkan senior (Michaela Švrčková)

RuneTerra Elune (CAC)

2. Potkan senior (Michaela Švrčková)

RuneTerra Black Orchid

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

Najstarší potkan výstavy/Oldest exhibited rat

Potkan Jana Žižky V - 27. 5. 2023

2. Kolekcia/Collection (RuneTerra Elune, RuneTerra Iotha, RuneTerra Jester)

RuneTerra Leylas

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Tereza Lubijová)

RuneTerra Iotha

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Helena Hanusová Lužná)

RuneTerra Jester (CAC)

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Helena Hanusová Lužná)

RuneTerra Hanal'ghilan

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Barbara Sadrakuła)

RuneTerra Gelidon (CAC)

1. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Barbara Sadrakuła)

RuneTerra Elune (CAC)

1. Potkan senior (Helena Hanusová Lužná)

RuneTerra Black Orchid

3. Potkan senior (Helena Hanusová Lužná)

Najstarší potkan výstavy/Oldest exhibited rat

Česká myš - 4. 3. 2023

RuneTerra Jester

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

2. Rattus Agilis (Markéta Čacká)

Elvira Moon Starr

2. Najlepší mazlík výstavy/2nd best pet in show

1. Samica mazlík/Pet female (Petra Koťátková)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Petra Koťátková)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Petra Koťátková)

RuneTerra Deirta

3. Potkan senior (Michaela Švrčková)

RuneTerra Black Orchid

1. Najlepszy self jasnego koloru/Light self (Barbara Sadrakuła)

2. Potkan senior (Michaela Švrčková)

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

RuneTerra Aloy (CAC)

Najlepšia samica výstavy/Best female in show

3. Najlepszy silvermane/Silvermane (Barbara Sadrakuła)

1. Potkan senior (Michaela Švrčková)

ceskamys-2023.jpg

Rat show Houten - 26. 2. 2023

RuneTerra Jester (CAC)

Best in show

houten-2023.jpg

Pepova Krýstava 3! - 28. 1. 2023

CSR's Dream

2. Mladá samica mazlík/Young pet female (Tereza Lubijová)

CSR's Ling

3. Mladá samica mazlík/Young pet female (Tereza Lubijová)

RuneTerra Kiri

1. Mladá samica mazlík/Young pet female (Barbora Petříková)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Barbora Petříková)

RuneTerra Iotha

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Barbara Sadrakuła)

Elvira Moon Starr

2. Dospelá samica mazlík/Adult pet female (Barbora Petříková)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Barbora Petříková)

RuneTerra Deirta

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Barbara Sadrakuła)

13. Vánoční výstava potkanů Brno - 11. 12. 2022

Najlepší chovateľ/Best breeder

1. Kolekcia/Collection (RuneTerra Aloy, RuneTerra Iotha, RuneTerra Jester)

RuneTerra Kiri

2. Mladá samica mazlík/Young pet female (Tereza Lubijová)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Tereza Lubijová)

RuneTerra Jester

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

1. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

RuneTerra Hanal'ghilan (CAC)

3. Potkan tmavej farby bez kresby/Young dark self (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Michaela Švrčková)

RuneTerra Gelidon (CAC)

2. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Barbora Veselá)

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Barbora Veselá)

RuneTerra Fyra Rai

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award (Barbora Veselá)

RuneTerra Elune

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

3. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

RuneTerra Black Orchid

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

RuneTerra Aloy (CAC)

2. Potkan senior (Michaela Švrčková)

vianocka-2022.jpg

Zlatý chovateľ roku 2022

10. Podzimní výstava potkanů CHOVATEL - 19. 11. 2022

1. Kolekcia/Collection (RuneTerra Elune, RuneTerra Iotha, RuneTerra Jester)

RuneTerra Kiri

1. Mladá samica mazlík/Young pet female (Barbora Petříková)

RuneTerra Jester

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Barbara Sadrakuła)

RuneTerra Iotha

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Barbara Sadrakuła)

Enola Moon Starr

2. Mladá samica mazlík/Young pet female (Barbora Petříková)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Barbora Petříková)

Elvira Moon Starr

3. Mladá samica mazlík/Young pet female (Barbora Petříková)

RuneTerra Hanal'ghilan

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Barbara Sadrakuła)

RuneTerra Gelidon

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

RuneTerra Black Orchid (CAC)

1. Celoštátny víťaz samica/National winner female

1. Potkan senior (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

RuneTerra Aloy

2. Potkan senior (Michaela Švrčková)

Najstarší potkan výstavy/Oldest exhibited rat

lysa-2022.jpg

Zálezelský Myšmaš - 15. 10. 2022

Najlepší chovateľ/Best breeder

RuneTerra Iotha

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Markéta Čacká)

RuneTerra Gelidon

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Markéta Čacká)

RuneTerra Elune (CAC)

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Markéta Čacká)

Najlepší potkan so štandardnými ušami/Best standard ears (Markéta Čacká)

RuneTerra Aloy

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Markéta Čacká)

7. Ostravské šťurování - 24. 9. 2022

Najlepší chovateľ/Best breeder

Elvira Moon Starr

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Tereza Lubijová)

RuneTerra Hanal'ghilan

3. Potkan tmavej farby bez kresby/Young dark self (Eva Onderková)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Eva Onderková)

RuneTerra Gelidon

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

RuneTerra Elune

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Eva Onderková)

RuneTerra Black Orchid (CAC)

Najlepšia samica výstavy/Best female in show

2. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

RuneTerra Aloy

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Eva Onderková)

16. Speciální výstava potkanů - 13.-14. 8. 2022

RuneTerra Hanal'ghilan (CAC)

2. Mladý potkan tmavej farby bez kresby/Young dark self (Markéta Čacká)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Markéta Čacká)

RuneTerra Gelidon

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

RuneTerra Black Orchid

2. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan s kučeravou srsťou/Best curly coat (Michaela Švrčková)

1. Rattus Agilis (Tereza Lubijová)

Ignota z Mouseville

Najstaršie zviera výstavy/Oldest exhibited rat

Rattus Brunensis 2022 - 18. 6. 2022

Najlepší chovateľ/Best breeder

RuneTerra Hanal'ghilan

3. Mladý potkan tmavej farby bez kresby/Young dark self (Eva Onderková)

Najlepší potkan s dlhou srsťou/Best longhair (Eva Onderková)

Čestná cena/Honorary award (Eva Onderková)

RuneTerra Gelidon

Čestná cena/Honorary award (Michaela Švrčková)

2. Rattus Agilis

RuneTerra Elune

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

RuneTerra Deirta

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

1. Rattus Agilis

Legendary Kleodiké

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

Ignota z Mouseville (CAC)

2. Potkan tieňovaný/Shaded (Michaela Švrčková)

Potkan Jana Žižky IV - 25. 5. 2022

1. Kolekcia/Collection (Legendary Kleodiké, RuneTerra Deirta, RuneTerra Elune)

Vampírka od Sabči

3. Samice mazlík/Female pet (Magda Ševčíková)

RuneTerra Gelidon

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Helena Hanusová Lužná)

Ignota z Mouseville

2. Potkan tieňovaný/Shaded (Barbara Sadrakuła)

Česká myš 2022 - 23. 4. 2022

RuneTerra Gelidon

Najlepší potkan s dumbo ušami/Best dumbo ears (Michaela Švrčková)

RuneTerra Elune

1. Najlepszy silvermane (Barbara Sadrakuła)

3. Rattus Agilis

RuneTerra Deirta

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Hana Havránková)

Ignota z Mouseville

2. Potkan senior (Hana Havránková)

3. Najlepszy point/marten (Barbara Sadrakuła)

1. Kategoria dumbo (Barbara Sadrakuła)

ceskamys-2022.jpg

Pepova Krýstava 2! - 23. 2. 2022

Erotika Naranbaatar (CAC)

Najlepšia samica výstavy/Best female in show

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Michaela Švrčková)

Najlepší potkan so štandardnou srsťou/Best standard coat (Michaela Švrčková)

RuneTerra Deirta

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

2. Rattus Agilis

RuneTerra Elune

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

3. Rattus Agilis

RuneTerra Fyra Rai

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Michaela Švrčková)

Ignota z Mouseville

3. Potkan tieňovaný/Shaded (Markéta Čacká)

12. Vánoční výstava potkanů Brno 2021 - 11. 12. 2021

1. Kolekcia/Collection (Legendary Kleodiké, RuneTerra Deirta, RuneTerra Elune)

Legendary Kleodiké

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Markéta Čacká)

RuneTerra Deirta

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Markéta Čacká)

RuneTerra Fyra Rai

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Markéta Čacká)

Legendary Xena the Warrior Princess

1. Rattus Agilis

Najstaršie zviera výstavy/Oldest exhibited rat

9. Podzimní výstava potkanů CHOVATEL 2021 - 20. 11. 2021

Najlepší chovateľ/Best breeder

Najlepší vystavovateľ/Best exhibitor

1. Kolekcia/Collection (Legendary Kleodiké, RuneTerra Deirta, RuneTerra Elune)

Xearatica z Mouseville (Post Mortem)

Bronzový potkan roku 2019/Bronze rat of the year 2019

Erotika Naranbaatar

Najlepšia samica výstavy/Best female in show

1. Celoštátny víťaz samica/National winner female

2. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Hana Havránková)

1. Potkan dumbo (Hana Havránková)

Ignota z Mouseville

1. Potkan tieňovaný/Shaded (Hana Havránková)

2. Celoštátny víťaz samica

RuneTerra Denea (CAC)

1. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

RuneTerra Deirta

2. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

RuneTerra Elune

3. Potkan obláčkový/Silvermane (Michaela Švrčková)

RuneTerra Fyra Rai

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Hana Havránková)

RuneTerra Dazzle

1. Samica mazlík/Female pet (Eliška Alice Slavíková)

Legendary Xena the Warrior Princess

Najstaršie zviera výstavy/Oldest exhibited rat

lysa-2021.jpg

21. Výstava morčat a drobných hlodavců Rychnov nad Kněžnou - 16. 10. 2021

RuneTerra Black Orchid

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Markéta Čacká)

Erotika Naranbaatar

2. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Markéta Čacká)

Ignota z Mouseville

1. Potkan tieňovaný/Shaded (Markéta Čacká)

Česká myš 2021 - 7. 8. 2021

Legendary Xena the Warrior Princess

1. Rattus Agilis

Erotika Naranbaatar

2. Česká vicemyš (Monika Jankovská)

Tallulah z Mouseville

1. Česká vicemyš (Monika Jankovská)

Česká myš 2020 - 8. 8. 2020

Rainbow du Royaume de Lune

Česká myš (Monika Jankovská)

2. Potkan tieňovaný/Shaded (Barbora Veselá)

20. Výstava morčat a drobných hlodavců Rychnov nad Kněžnou

Rainbow du Royaume de Lune (CAC)

1. Potkan tieňovaný/Shaded (Helena Hanusová Lužná)

1. Pepova krýstava Praha - 15. 2. 2020

Xearatica z Mouseville (CAC)

2. Najlepšia samica výstavy/2nd best female in show (Markéta Čacká)

2. Potkan kuní/devil (Petra Cílová)

11. Vánoční výstava potkanů v Brně - 7. 12. 2019

Xearatica z Mouseville (CAC)

Najlepšia samica výstavy/Best Female in show

1. Potkan kuní/devil (Petra Cílová)

Gabrielle de Linden Rats

2. Potkan senior (Eva Onderková)

Geonosis de Linden Rats

1. Potkan senior (Eva Onderková)

Legendary Pocahontas

2. Mazlík senior (Olga Vinařová)

8. Podzimní výstava potkanů Chovatel - 16. 11. 2019

Xearatica z Mouseville (2x CAC)

Strieborný potkan roku 2019

2. Celoštátny víťaz samica

Best in Show (Stephan Flechsig)

1. Zeichnungs Klasse (Stephan Flechsig)

1. Bester devil (Stephan Flechsig)

3. Bester dumbo (Stephan Flechsig)

1. Potkan kuní/devil (Michaela Švrčková)

Gabrielle de Linden Rats (CAC)

3. Helle self klasse (Stephan Flechsig)

1. Bestes russisch silver (Stephan Flechsig)

2. Bester dumbo (Stephan Flechsig)

lysa-2019.jpg

Potkani pod Ještědem - 12. 10. 2019

Xearatica z Mouseville (CAC)

2. Najlepšia samica výstavy/2nd best female in show

1. Potkan kuní/devil (Michaela Švrčková)

1. Potkan dumbo (Michaela Švrčková)

Legendary Pocahontas

2. Najlepší mazlík výstavy/2nd best pet in show

2. Mazlík senior (Barbara Sadrakuła) 

15. Speciální výstava potkanů - 10.-11. 8. 2019

Xearatica z Mouseville

1. Potkan tieňovaný/Shaded

1. Potkan kuní/Devil (Michaela Švrčková)

1. Potkan dumbo (Michaela Švrčková)

Berwele od Pekelného Strážce

Najlepší potkan mazlík/Best pet rat

1. Samica mazlík/Female pet

1. Senior mazlík/pet (Eliška Alice Slavíková)

1. Senior mazlík/pet (Magda Ševčíková)

1. Mazlík dlhosrstý/velvetýn / longhair/velveteen (Eliška Alice Slavíková)

1. Mazlík dlhosrstý/velvetýn / longhair/velveteen (Magda Ševčíková)

Gabrielle de Linden Rats (CAC)

specialka-2019.jpg

Potkan Jana Žižky III - 25. 5. 2019

Xearatica z Mouseville (CAC)

2. Potkan kuní/Devil (Markéta Čacká)

1. Potkan dumbo (Markéta Čacká)

Gabrielle de Linden Rats

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Barbara Sadrakuła)

1. Potkan štandard srsť/Standard hair (Barbara Sadrakuła)

Berwele od Pekelného Strážce

2. Potkan sympatie

Česká myš - 4. 5. 2019

Xearatica z Mouseville

1. Potkan dumbo (Mariska Williams)

1. Potkan dumbo (Anna Zajaczkowska)

Jarní potkan v Brně - 6. 4. 2019

Xearatica z Mouseville (CAC)

1. Potkan tieňovaný/Shaded (Markéta Strejčková)

1. Potkan so štandard srsťou/Best standard coat

1. Potkan dumbo

Gabrielle de Linden Rats

Potkan sympatie

Berwele od Pekelného Strážce

1. Potkan mazlík velvetýn/dlhosrstý/Best pet velveteen/longhair

potkan-v-brne-2019.jpg

10. Vánoční výstava potkanů v Brně - 8. 12. 2018

Xearatica z Mouseville (CAC)

2. Potkan kuní/Devil (Bc. Michaela Švrčková)

7. Podzimní výstava potkanů Chovatel - 24. 11. 2018

Featura OdAdush

1. Potkan senior (Eliška Alice Slavíková)

1. Najlepší mazlík výstavy/Best pet in show

3. miesto Celoštátny víťaz samica/3rd national winner female

1. Self dumbo adult (Doug Connor, Ph.D.)

1. Dumbo section winner adult (Doug Connor, Ph.D.)

1. Dumbo section winner (Doug Connor, Ph.D.)

Best in show (Doug Connor, Ph.D.)

featura-lysa-2018.jpg

Legendary Pocahontas

3. Dospelý potkan obláčkový/Adult silvermane (Bc. Michaela Švrčková)

3. Provisional standard section winner adult (Doug Connor, Ph.D.)

3. Provisional standard section winner (Doug Connor, Ph.D.)

Berwele od Pekelného Strážce

1. Najlepší mazlík velvetýn/dlhosrstý/pet velveteen/longhair (Bc. Jana Drncová)

Xearatica z Mouseville (CAC)

2. Mladý potkan kuní/Young devil (Ing. Markéta Čacká)

3. Shaded dumbo juvenile (Doug Connor, Ph.D.)

Gabrielle de Linden Rats

3. Russian dumbo adult (Doug Connor, Ph.D.)

Potkani pod Ještědem - 8. 10. 2018

Featura OdAdush

3. Potkan senior (Helena Hanusová Lužná)

Legendary Pocahontas

3. Dospelý potkan obláčkový/Adult silvermane (Helena Hanusová Lužná)

14. Speciální výstava potkanů - 11.-12. 8. 2018

Featura OdAdush (3x CAC)

Best in show (Stephan Flechsing)

Najlepší potkan českého chovu/Best rat of Czech origin

1. Best light self (Stephan Flechsing)

1. Best buff (Stephan Flechsing)

3. Šampion šampiónov/Champion of champions

1. Najlepší senior šampión šampiónov/Best senior champion of champions 2x (Ing. Eva Onderková + Ing. Markéta Čacká)

1. Najlepšie dumbo uši/Best dumbo (Ing. Markéta Čacká)

featura-special-2018.jpg

JÁ TĚ ZABIJU! OdAdush

1. Najlepší dospelý potkan siamsky čiernooký/Adult black eyed siamese 2x (Ing. Eva Onderková + Ing. Markéta Čacká)

Legendary Pocahontas

1. Best silvermane (Stephan Flechsing)

Berwele od Pekelného Strážce

3. Najlepší dospelý mazlík/Adult pet

1. Najlepšia dospelá samica mazlík/Adult female pet (Bára Belešová)

1. Najlepší mazlík velvetýn/dlhosrstý/Pet velveteen/longhair (Bára Belešová)

1. Potkan sympatie

5. Ostravské šťurování - 1. 7. 2018

Featura OdAdush

3. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self (Eva Onderková)

1. Dumbo

Legendary Pocahontas

3. Dospelá samica mazlík/Adult female pet (Barbora Veselá)

Potkan Jana Žižky II - 21. 5. 2018

JÁ TĚ ZABIJU! OdAdush

1. Handicap mazlík/pet (Blanka Sýkorová)

jatezabiju-zizka-2018.jpg

Berwele od Pekelného Strážce

1. Najlepší velveteen/dlhosrstý/Best velveteen/longhair (Blanka Sýkorová)

berwele-zizka-2018.jpg

Ervyel

1. Plyšák/Plush (Ing. Markéta Čacká)

Roadkill

1. Plasťák/Plastic (Ing. Markéta Čacká)

Gertrúda

2. Jiňák/Other (Ing. Markéta Čacká)

1. Plyšák sympatie

plysaci-zizka-2018.jpg

Česká myš - 21. 4. 2018

Featura OdAdush

2. Samica/female

2. Dospelý svetlý potkan bez kresby/Adult light self (Barbara Sadrakuła)

Berwele od Pekelného Strážce

Najlepší velvetýn/dlhosrstý/Best velveteen/longhair (Blanka Sýkorová)

ceskamys-2018.jpg

9. Vánoční výstava potkanů v Brně - 9. 12. 2017

Featura OdAdush (CAC)

2. Dospelá samica/Adult female

1. Svetlý potkan bez kresby/Light self (Petra Cílová)

featura-vianocna-2017.jpg

5. Potkan v Praze - 29. 9. 2017

Featura OdAdush (CAC)

1. Potkan svetlej farby bez kresby/Light self

featura-potkanvpraze-2017.jpg

13. Speciální výstava potkanů - Praha, 12. 8. 2017

Featura OdAdush (3x CAC)

Reserve best in show (Stephan Flechsing)

Najlepší potkan českého chovu/Best rat of Czech origin

2. Dospelý potkan bez kresby/Adult self

1. Dospelý potkan svetlej farby bez kresby/Adult light self (Bc. Adéla Máčiková)

1. Light self class (Stephan Flechsing)

1. Best beige + buff (Stephan Flechsing)

featura-special-2017.jpg

Andromeda Rat Spirit

Smoliar výstavy/Bad luck

6. Výstava potkanů při veletrhu PROPET 2017 - Brno, 25.6.2017

Featura OdAdush (CAC)

1. Najlepšia dospelá samica/Best adult female

1. Najlepší dumbo potkan/Best dumbo

3. Svetlý potkan bez kresby/Light self

featura-propet-2017.jpg

8. Vánoční výstava potkanů - Brno, 10.12.2016

Andromeda Rat Spirit

Čestná cena posudzovateľa/Honorary award

andromeda-christmas-2016.jpg

Kontakt

RuneTerra
Brno
Czech Republic
runeterra.photo[at]gmail.com